Uncategorized

Trochę o mnie na początek

Siemano ! Miło mi powitać Cię na mojej stronie/ blogu Trenuj z Wikingiem

Część z Was może mnie kojarzyć z bloga zrzucbrzuch jeśli jesteś tu pierwszy raz to przeczytaj kilka słów o mnie.

Sport w postaci siłowni był obecny w moim życiu właściwie od czasów nastoletnich jednak z czasem zwykły trening siłowy zaczął mnie po prostu nudzić i zacząłem szukać innych aktywności. Każda inna aktywność pozwoliła spojrzeć na sport trochę z innej strony i polepszyć moje treningi. Obecnie czynnie trenuję różnego rodzaju treningi oparte na treningu siłowym, wytrzymałościowym i funkcjonalnym. Dodatkowo trenuje kickboxing, biegam, jeżdżę na rowerze. W zeszłym roku zacząłem trochę interesować się wspinaczką i crossfitem.

Od kilku lat moje trenowanie zamieniło się w pasję i kiedy coś robię to staram się robić to na 100%. Staram się motywować innych do zdrowego stylu życia i uprawnia sportu. Jeżeli w jakiś sposób skorzystasz z wiedzy, która w przyszłości pojawi się na tym blogu będę zadowolony. Dodatkowo zapraszam na inne social media gdzie znajdziecie w przyszłości przykładowe treningi, motywacje, inspiracje i porady treningowe.

Posiadam uprawnienia trenera personalnego i instruktora kickboxingu ale o tym może wkrótce.

Znajdziesz mnie również tutaj :

Instagram – https://www.instagram.com/trenujzwikingiem/

Youtube – Trenuj z Wikingiem

Facebook – Trenuj z Wikingiem

Tiktok – Trenuj z Wikingiem

Ten wpis to dopiero początek. Postaram się rozbudować tak tą stronę by była źródłem wiedzy dla Wszystkich zainteresowanych!!

Skomentuj

%d bloggers like this: